Sıkça Sorulan Sorular

Site içerisinde her üniversite için başvuru linki yer almaktadır. Başvurmak istediğiniz üniversitenin sayfasından doğrudan o üniversiteye başvurabilirsiniz. Ama öncelikle siteye üy olunması gerekmektedir.

İstediğiniz kadar üniversiteye ve bölüme başvuru yapabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız başvurularınız için size dönüş sağlayacaktır.

Üyelik sayfanızda başvuru yaptığınız üniversite ve bölümleri görebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız belgelerinizi kontrol ettikten sonra başvurunuzun durumunuzu takip edebilirsiniz.

Başvuru evraklarınız içerisinde eksik belge olduğu takdirde eğitim danışmanlarımız size dönüş yaparak eksik evrakları tamamlamanızı isteyecektir. Başvuru sürecinde sorun yaşanmaması için eksik belgelerinizi belirtilen süre içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir.

Biz Asya Eğitim ve Danışmanlık olarak danışanlarımızın Türkiye’deki bütün ihtiyaçları konusunda onlara yardımcı oluyoruz. Hem konaklama hem transfer hem de diğer ihtiyaçlarınız için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.